x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2021

Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2021

Kapituła Konkursu Północnej Izby Gospodarczej złożona z przedstawicieli świata samorządów gospodarczych, samorządu terytorialnego oraz świata nauki po raz kolejny nagrodziła wiele wyróżniających się w mijającym roku podmiotów.

 

Wśród nich znalazł się również Gospodarczy Bank Spółdzielczy z Barlinka i to aż w dwóch ważnych kategoriach. Kapituła doceniła nas bowiem w aspekcie ogólnym, przyznając wyróżnienie Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego w kategorii firm od 50 do 250  pracowników, a także uznając nas za godnych wyróżnienia na tle innych w kategorii Odpowiedzialność Społeczna Biznesu.


Dziękujemy!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas