x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Przed nami majówka!

Przed nami majówka!

Ubiegły weekend przywitał nas piękną wiosenną aurą. Liczymy na to, że tak wspaniale będzie również podczas zbliżającej się majówki i odpoczywamy we wtorek 2 maja.

 

We wtorek 2 maja 2023 placówki GBSBanku pozostaną nieczynne, ale wszystkie zlecenia złożone za pośrednictwem bankowości (zlecenia stałe, polecenia zapłaty i inne rozliczenia bezgotówkowe) zostaną realizowane jak w każdym dniu roboczym.

 

Polecamy w tym dniu korzystanie z bankowości elektronicznej i mobilnej. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej GBSBank dokonacie szybkich przelewów złotówkowych i walutowych oraz płatności BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i online.

 

Życzymy udanej majówki!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas