x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Projekt pt. „Lekcje bankowania” ma się jak najlepiej!

Projekt pt. „Lekcje bankowania” ma się jak najlepiej!

Każdy moment jest dobry, by rozpocząć naukę o finansach. Wiedzą o tym doskonale dzieciaki, z którymi mieliśmy przyjemność poprowadzić lekcje bankowania podczas mijających zimowych ferii w Barlineckim Ośrodku Kultury.

 

Niespełna 50 osób wzięło udział w licznych zajęciach zorganizowanych i przygotowanych przez BOK. Obok gier i zabaw oraz warsztatów tanecznych, pszczelarskich, występów magika, lekcji samoobrony były tam również lekcje przygotowane przez pracowników GBS Banku. Mnóstwo wartościowej wiedzy zaprezentowanej w interesującej formie – to idealny wstęp do nauki odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi oraz bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z bankowych usług. Jesteśmy pewni, że tego rodzaju działania to dobry krok w kierunku wypełniania luki związanej z deficytem pewnej i sprawdzonej wiedzy o bankach (nie tylko spółdzielczych) wśród najmłodszych.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas