x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Program Wsparcia „Stop Suszy”, atrakcyjna inicjatywa dla rolników!

Program Wsparcia „Stop Suszy”, atrakcyjna inicjatywa dla rolników!

Jako bank lokalny z przyjemnością wspieramy lokalne inicjatywy, a takich nie brakuje w naszym regionie!  Tym razem przedstawiamy Wam akcję rodzinnego przedsiębiorstwa EKODARPOL z Dębna, które zainicjowało Ogólnopolski Program Wsparcia Rolnictwa pt. „Stop Suszy”, z którego może skorzystać aż 2000 rolników z całej Polski!

 

Na czym polega program „Stop Suszy”?

 

PO PIERWSZE: Każdy uczestnik, przystępując do programu, otrzyma od firmy bezpłatnie kanister o pojemności 20 l HUMUS ACTIVE NA SUSZĘ.

PO DRUGIE: Ci, którzy zdecydują się dodatkowo podzielić swoją opinią na temat produktu w ramach akcji „Podziel się doświadczeniami”, otrzymają kolejny kanister o pojemności 20 litrów HUMUS ACTIVE + oraz dedykowane rabaty na zakup produktów EKODARPOL. 

PO TRZECIE: A Ci, którzy ponadto narają oraz prześlą 3-minutowy film z relacją na temat efektów nawożenia, mogą liczyć na nagrodę specjalną – trzeci kanister 20 litrów HUMUS ACTIVE + oraz możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego EKODARPOL.

 

Program obowiązuje od  01.08.2020 do 01.12.2021 roku lub do momentu zarejestrowania 2000 rolników, którzy jako pierwsi dołączą do programu. Szczegóły akcji znajdziecie na stronie producenta, TU: https://www.ekodarpol.pl/stop-suszy/

 

A my ze swojej strony zachęcamy do zabezpieczania swoich upraw na wypadek SUSZY! I zawsze służymy wsparciem w podejmowanych przez Was inicjatywach wymagających doradztwa w zakresie kredytowania.

 

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas