x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Pomagamy rozwijać biznesy…

Pomagamy rozwijać biznesy…

Być wyróżnianym za wsparcie przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego na Pomorzu Zachodnim to naprawdę coś! A to wszystko dzięki naszemu udziałowi w projekcie „Poręczenie z Reporęczeniem” prowadzonym z inicjatywy Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju. 

 

W ciągu ostatnich dwóch lat w ramach realizacji projektu z naszym udziałem udzielono ponad 320 poręczeń o wartości ponad 64 mln zł i poręczono kredyty o wartości 154 mln zł. Środki te pozwoliły setkom firm pozyskać finansowanie na rozwój i przyczyniać się do rozwoju gospodarczego regionu.

 

Pragniemy też serdecznie pogratulować Funduszowi Pomerania uzyskania ratingu na poziomie A+ udzielanego przez Agencję Ratingową „Eurorating”. To również wspaniałe wyróżnienie świadczące o tym, że zachodniopomorskie biznesy są w naprawdę dobrych rękach.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas