x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Pogoń Barlinek i GBS Bank w jednej drużynie!

Pogoń Barlinek i GBS Bank w jednej drużynie!

Jak to się stało? Dzięki podpisaniu umowy sponsorskiej pomiędzy Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym w Barlinku a Stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Sportu Pogoń Barlinek. Dlaczego? Bo lokalne instytucje powinny się wspierać dla dobra lokalnych społeczności!

 

Tak oto bank z tradycjami ma okazję towarzyszyć klubowi piłkarskiemu z tradycjami w działaniach na rzecz kultury sportowej mieszkańców. Polski klub sportowy Pogoń Barlinek działa bowiem od 1946 roku i zrzesza młodych i nieco starszych piłkarzy, którzy poza meczami wyjazdowymi rywalizują na Stadionie Miejskim w Barlinku, przy ulicy Sportowej 2. W swojej historii występował pod wieloma różnymi szyldami, a jego największe sukcesy to reprezentowanie klubu w III lidze oraz walka w barażach o II ligę w roku 1959. Nowy Zarząd Klubu dokonuje wszelkich starań, by przywrócić Pogoni dawny blask. Stąd zaangażowanie w poszukiwanie funduszy.

 

Wy też możecie wesprzeć swoich ulubionych piłkarzy Pogoni Barlinek, wpłacając na cele związane z ich działalnością w serwisie https://patronite.pl.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas