x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Platforma walutowa GBS Banku. Korzyści i dostępność 24h

Platforma walutowa GBS Banku. Korzyści i dostępność 24h

Prowadzisz firmę i współpracujesz z kontrahentami za granicą? Realizujesz lub otrzymujesz płatności w walutach obcych? A może pracujesz i zarabiasz w innym kraju i chcesz zmniejszać ryzyko związane z niekorzystnym kursem wymiany walut? Ta platforma jest dla Ciebie, sprawdź jakie daje korzyści! 

 

Jeśli aktywnie korzystacie z kont walutowych, to platforma walutowa GBS Banku jest Wam dobrze znana. Umożliwia kupno i sprzedaż EUR, USD i GBP on-line przez całą dobę. Daje ponadto możliwość zaplanowania transakcji na wybrany moment. To również miejsce, w którym możecie analizować swoje wymiany – śledzić aktualny kurs, a także przeglądać historię transakcji. 

 

Teraz jeszcze więcej korzyści

dla klientów detalicznych

Poza szybką wymianą walut po atrakcyjnym kursie, możliwą do zrealizowania samodzielnie i wygodnie bez konieczności składania wizyty w banku, całkowicie on-line w dowolnym miejscu o dowolnej porze, na tablecie albo na smartfonie… zyskacie dodatkowe możliwości!

 

W ramach konkursu MOBILNE PRZYSPIESZENIE z BARTOSZEM ZMARZLIKIEM każda transakcja wykonana za pośrednictwem platformy może dla Was ZAPUNKTOWAĆ! Wystarczy tylko zgłosić się do udziału i  wypełnić formularz kontaktowy.

 

Każda wymiana przybliży Was do zwycięstwa i odebrania atrakcyjnej nagrody rzeczowej w każdym z oddziałów GBS Banku. 

 

Więcej o konkursie i zasadach na:

https://gbsbank.pl/co-nowego/czas-na-mobilne-przyspieszenie-z-bartoszem-zmarzlikem.html

Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas