x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Pierwsze Jesienne Targi w Rychnowie już w niedzielę 26 września!

Pierwsze Jesienne Targi w Rychnowie już w niedzielę 26 września!

Każde wydarzenie organizowane przez naszych dobrych znajomych po raz pierwszy wzbudza w nas niesamowite emocje… Nie inaczej jest w wypadku Jesiennych Targow w Rychnowie ???? Dlatego szczerze liczymy na to, że zjawicie się licznie i wesprzecie Sołectwo oraz lokalne Koło Gospodyń Wiejskich, które mają dla Was moc atrakcji!

 

Spotykamy się w niedzielę 26 września o godzinie 10.00 na boisku sportowym w Rychnowie. Będą stoiska rękodzielnicze, gastronomiczne, w tym cudowne miody z lokalnych pasiek (!), a także strefa animacji dla dzieci, wystawa zabytkowych samochodów i prezentacje pracy ratowników. Nie zabraknie również występów artystycznych… tu w roli głównej wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”.

 

Czy warto tam być?

No oczywiście że tak!

 

I mówimy to nie tylko jako partner wydarzenia, lecz również jako miłośnicy i specjaliści od  lokalnych wydarzeń.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas