x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Pierwsze 10-lecie  UKS Nukleon w Kostrzynie

Pierwsze 10-lecie UKS Nukleon w Kostrzynie

W miniony weekend, 8 czerwca, Zespół Szkół w Kostrzynie świętował powstanie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nukleon”. W trakcie uroczystości rozegrane zostały mecze w kategorii juniorskiej i seniorskiej. Kibicowaliśmy zwycięzcom, a i nam w udziale przypadła cenna statuetka.

Każdy, kto zna Kostrzyn nad Odrą, wie, że 10 lat temu pod kierownictwem trenera i prezesa Marka Zatylnego rozpoczęła się tam era piłki ręcznej. Dziś miasto może pochwalić się odnoszącą sukcesy drużyną seniorską, a także juniorską, młodzików i dziecięcą, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszy się ta dyscyplina.

Od wielu lat wspieramy młodych i nieco starszych szczypiornistów, co zostało docenione podczas minionej imprezy. Statuetkę z rąk prezesa Marka Zatylnego, odebrała dyrektor oddziału w Kostrzynie, Edyta Staniszewska.  Dziękujemy za wyróżnienie, bo dzięki niemu też czujemy się jak zwycięzcy na podium.

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram