x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Perły Biznesu niebawem. Wspieramy, kibicujemy, promujemy!

Perły Biznesu niebawem. Wspieramy, kibicujemy, promujemy!

Wraz z końcem ubiegłego roku minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu magazynu Świat Biznesu w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze 2019 i Osobowość Biznesu 2019. Niebawem poznamy nominowanych, a także zwycięzców!

 

Perły Biznesu to wydarzenie, które na stałe już wpisało się w zachodniopomorski kalendarz wydarzeń biznesowych. Do konkursu w kategorii „Wydarzenie gospodarcze” nominowane są tu wydarzenia, zjawiska oraz trendy gospodarcze, jakie pojawiły się w naszym regionie w ubiegłym roku, a które cechuje nowoczesność, oryginalność, innowacyjność i prorozwojowość. W kategorii „Osobowość biznesu” natomiast nominowane są wyjątkowe osoby, które wyróżniły się oryginalnym podejściem do spraw gospodarczych oraz do działalności publicznej. Kto zdobędzie najwięcej głosów Kapituły konkursowej? Kto stanie na podium podczas tegorocznej gali? Kto odbierze cenne wyróżnienie? Jako partner tak pięknego wydarzenia, już nie możemy się doczekać odpowiedzi!

 

 

 

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram