x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Paszport Covidowy? Uzyskaj go przez mojeID!

Paszport Covidowy? Uzyskaj go przez mojeID!

Jesteś po szczepieniu? Chcesz przemieszczać się po Europie i korzystać ze wszystkich usług dostępnych dla osób zaszczepionych bez ograniczeń? Pobierz Unijny Certyfikat poświadczający przyjęcie dwóch (w wypadku szczepienia preparatami Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub jednej (w przypadku preparatu Jonson&Jonson) dawki szczepionki i ciesz się swobodą podróżowania!

 

Unijny Certyfikat Covid ma w założeniu ułatwić przemieszczanie obywatelom Unii Europejskiej podczas pandemii. Powstał z myślą o mieszkańcach różnych państw członkowskich po to, by zniwelować rozbieżności w zakresie stosowanych przez kraje obostrzeń i ograniczeń dla niezaszczepionych. Ma on też na celu ujednolicenie wzorów dokumentu potwierdzającego status zdrowotny osoby przekraczającej granice.

 

Certyfikat nie będzie w sposób bezwarunkowy uprawniał do podróży. Będzie jednak zwalniać ozdrowieńców i osoby zaszczepione z obowiązku wykonywania testów albo odbywania kwarantanny. Bo certyfikat mogą pobrać wyłącznie osoby, które:

  • zostały w pełni zaszczepione (ważny od 2 tyg. do 1 roku po podaniu ostatniej dawki) albo
  • otrzymały negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (certyfikat ważny to 48 h) 
  • lub też wyzdrowiały po COVID-19 (certyfikat ważny od 11 do 180 dnia od uzyskania pozytywnego wyniku testu PCR).

Dostęp do certyfikatu ma każdy w ramach Internetowego Konta Pacjenta, do którego nasi klienci mogą zarejestrować się on-line, z poziomu swojego konta.

 

Więcej na temat usługi mojeID znajdziesz na: https://gbsbank.pl/indywidualni/mojeid.html


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas