x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Partner Roku 2018 Docenieni przez Fundusz Pomerania!

Partner Roku 2018 Docenieni przez Fundusz Pomerania!

Miło nam poinformować, że GBS Bank został uhonorowany wyróżnieniem Partner Roku 2018 przez szczeciński Fundusz Pomerania za szczególne zaangażowanie w promocję Portfelowej Linii Poręczeniowej dla MŚP. Nagrodę z rąk zastępcy dyrektora ds. poręczeń – Kingi Kramarz – odebrał kierownik zespołu wsparcia sprzedaży, Krzysztof Czekała. 

 

Czym jest poręczenie portfelowe?
To usługa poręczenia kredytowego dedykowanego firmom z sektora MŚP, które chcąc się rozwijać, planują zaciągnięcie kredytu obrotowego lub inwestycyjnego w banku współpracującym z Funduszem Pomerania. Tego rodzaju wsparcie oferowane jest przedsiębiorcom rezydującym na terenie województwa zachodniopomorskiego, prowadzącym swą działalność co najmniej rok i posiadającym pozytywną ocenę zdolności kredytowej w banku, który udziela kredytu. Poręczenie może zabezpieczać do 60% kwoty udzielonego kredytu.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas