x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Optymalizacja finansowania Jednostek Samorządu Terytorialnego

Optymalizacja finansowania Jednostek Samorządu Terytorialnego

Początek czerwca upłynął pod znakiem spotkań biznesowych z przedstawicielami Jednostek Samorządu Terytorialnego. Z inicjatywy GBS Banku władze samorządowe miały okazję zapoznać się z nowoczesnymi możliwościami finansowania inwestycji. 

 

Cykl spotkań pod hasłem „Optymalizacja finansowa Jednostek Samorządu Terytorialnego” miał na celu zaprezentowanie władzom samorządowym nie tylko nowych produktów znajdujących się w ofercie naszego Banku, lecz również zapoznanie się z możliwościami oferowanymi przez partnerów.

 

Dom Maklerski Banku BPS zachęcał samorządowców do korzystania z nowoczesnych źródeł pozyskiwania środków finansowych umożliwiających realizację programów inwestycyjnych z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej, a także z tych, które można ukończyć przy udziale oraz pełnej akceptacji mieszkańców.

 

Firma doradcza „Dekada” zaprezentowała swoje usługi w zakresie doradztwa i pośrednictwa finansowego dedykowanego samorządom oraz powiązanym z nimi podmiotom. Przedstawione narzędzia oraz propozycje z pewnością pozwolą na przekształcanie śmiałych projektów w realne działania i elementy lokalnej infrastruktury.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas