x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Opłatomaty od GBSBanku wygoda, praktyczność, bezpieczeństwo

Opłatomaty od GBSBanku wygoda, praktyczność, bezpieczeństwo

O tym, że coraz chętniej korzystamy z urządzeń samoobsługowych, wiadomo nie od dziś. Po kasach samoobsługowych w marketach, bankomatach, wpłatomatach i terminalach mobilnych przychodzi kolejna nowość – opłatomaty – mamy ich już 6 w oddziałach GBSBanku.

 

Czym jest opłatomat?

To interaktywne urządzenie umożliwiające sprawne dokonywanie wszelkiego rodzaju opłat ­bez konieczności stania w kolejce do kasy banku. Urządzenie posiada czytelny, intuicyjny interfejs, który prowadzi nas krok po kroku do celu, czyli samodzielnego dokonania opłaty.

 

Do czego służy opłatomat?

Za jego pomocą możemy płacić bezgotówkowo za produkty i usługi. Umożliwia on opłacanie podatków, wnoszenie opłat za wydanie dokumentów w urzędach, regulowanie rachunków za prąd, gaz czy mieszkanie w spółdzielniach. Stanowi również urządzenie informacyjne, które umożliwia pozyskanie szczegółów dotyczących aktualnej oferty Banku. Wszystko to dostępne jest dla każdego, kto chce skorzystać z usług banku, ale nie chce czekać w kolejkach.

 

Gdzie skorzystam z opłatomatu?

Już dziś opłatomaty dostępne są w oddziałach GBSBanku w Barlinku, Myśliborzu, Dębnie, Pełczycach, Witnicy i Kostrzynie nad Odrą, a kolejne przybędą wkrótce również do innych obsługiwanych przez nas miejscowości (Bierzwnik, Bogdaniec, Gorzów Wlkp., Krzeszyce, Słońsk, Stargard i Szczecin).

 

Jakie funkcje ma opłatomat?

Certyfikowane opłatomaty GBSBanku pozwalają na wykonywanie przelewów oraz innych płatności bezgotówkowych poza bankową kolejką i bez kontaktu z kasjerem. Transakcje dokonywane za pośrednictwem opłatomatów są szybkie i bezpieczne. Automatyzacja procesu wysyłania wpłat na wskazane rachunki zmniejsza natomiast ryzyko błędów.

 

Co jeszcze mogę z opłatomatem?

Opłatomat gwarantuje dostęp do całej oferty GBSBanku, w tym również do oferty ubezpieczeniowej, oszczędnościowej, kredytowej i wszystkich naszych nowości. Pozwala ponadto na kontakt z konsultantem czy infolinią banku, co sprawia, że staje się swego rodzaju portalem do kontaktu z bankiem.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj nas o możliwości naszych opłatomatów:
https://gbsbank.pl/kontakt/


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas