x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Nowy ład, nowe zasady. Czy masz już swój terminal?

Nowy ład, nowe zasady. Czy masz już swój terminal?

Nowy rok przyniesie duże zmiany dla przedsiębiorców. Przede wszystkim nałożony zostanie na nich obowiązek przyjmowania płatności bezgotówkowych przy sprzedaży na rzecz osób prywatnych.

 

Najnowsze prognozy wskazują na to, że nowe przepisy zobowiążą osoby prowadzące działalność gospodarczą do przyjmowania płatności bezgotówkowych (kartą lub telefonem) w miejscu wykonywania działalności – zarówno w lokalu, jak i poza lokalem, np. w pojeździe wykorzystywanym do świadczenia usług transportowych.

 

Wyjątek od tego obowiązku ma obejmować tylko tych przedsiębiorców, którzy nie stosują kas fiskalnych (zgodnie z przepisami o VAT).

Jeśli zatem prowadzimy działalność gospodarczą i pobieramy od swoich klientów opłaty w gotówce, czeka nas zmiana i zakup terminala. A jeśli chcecie wiedzieć, jak zrobić to szybko, bezboleśnie i z fachowym doradztwem, zapytajcie naszych agentów! 

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego TU:

https://gbsbank.pl/firmy/terminale-platnicze/terminale-platnicze.html 

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas