x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Nowości w Bankowości Elektronicznej od GBSBanku!

Nowości w Bankowości Elektronicznej od GBSBanku!

Korzystacie z GBSBanku online lub mobilnie? Świetnie się składa! Poznajcie nowe funkcjonalności, które wprowadzamy, by Wasze bankowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne, przyjemniejsze i prostsze.

 

Co zatem może zaskoczyć Was podczas użytkowania bankowości?

  • Po pierwsze – odświeżyliśmy szatę graficzną. Dodaliśmy nowe ikony i ilustracje, a także zmieniliśmy kolorystykę (przez pierwszy okres będzie oczywiście możliwość powrotu do starego widoku i przełączania się pomiędzy starym i nowym).
  • Po drugie – rozszerzyliśmy funkcjonalność tak, by można było wygodnie korzystać z usług naszego banku – wprowadziliśmy miniaplikację, z której macie szybki dostęp do historii transakcji, pobierania potwierdzeń zrealizowanych transakcji, list przelewów oczekujących, alertów o przelewach odrzuconych, sugestie przelewów powtarzalnych i wiele więcej.

Te i inne przydatne funkcje naprawdę zrewolucjonizują Wasze korzystanie z bankowości elektronicznej i mobilnej, dlatego warto się z nimi zapoznać już dziś. Zachęcamy do pobrania przewodnika po zmianach w widoku dla KLIENTA INDYWIDUALNEGO.

 

Miłego bankowania!


Ostatnio dodane
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za wyniki i za technologie.
04 - 06 - 23
Nagrody
Nagrody i wyróżnienia dla GBSBanku! Za...
Ostatnie dni były w GBSBanku czasem bardzo dobrych wieści. Zostaliśmy docenieni przez niezależnych obserwatorów w kilku niezwykle ważnych dla nas kwestiach, które pozwalają nam coraz lepiej spełniać...
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Dołącz do nas