x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
NNW Indywidualne. Polisa dla dziecka

NNW Indywidualne. Polisa dla dziecka

Szkoła tuż tuż. Plecak już pewnie kupiony, długopisy i zeszyty też. Do listy rzeczy do zrobienia przed pierwszym dzwonkiem warto dopisać jeszcze wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Odpowiednio skrojona polisa, to spokój dla rodziców – jeśli dojdzie do przykrego zdarzenia, będą mogli oni liczyć na pomoc.

 

Co zapewnia ubezpieczenie?

Przede wszystkim wypłatę świadczenia, jeśli w wyniku wypadku dojdzie do urazu. Ochrona obejmuje każdy wypadek, nie tylko ten na boisku szkolnym czy w klasie, ale również w trakcie zajęć pozalekcyjnych, w domu czy podczas ferii.

 

Do jakich urazów dochodzi najczęściej?

Zdecydowanie przeważają skręcenia, złamania, rany cięte i oparzenia. Koszty leczenia i rehabilitacji mogą być wysokie – jeśli jednak mamy wykupioną polisę, nie musimy się o nic martwić. W przypadku gdy leczenie wiąże się z pobytem w szpitalu, rozszerzenie ochrony o to ryzyko, gwarantuje wypłatę diety z tego tytułu. Warto również rozważyć ubezpieczenie od ryzyka operacji chirurgicznych czy poważnego zachorowania.

 

Dlaczego dobrze jest mieć ubezpieczenie w Concordii?

Dlatego, że można je dopasować do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta – nie tylko samodzielnie wybierać ryzyka, ale również sumy ubezpieczenia. Nie trzeba się ograniczać do gotowych, sztywnych pakietów, a ochrona może być świadczona od  1 dnia do roku. Co więcej, umowy roczne posiadają opcję automatycznej kontynuacji, co oznacza, że polisa wznowi się sama, jeśli tylko klient opłaci składkę. To bardzo wygodne – to oszczędność czasu i pieniędzy.

 

NNW Indywidualne dla dziecka - pomoc dla rodziców.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas