x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Nasza Liga Mistrzyń jedzie na wyprawę MasterCard!

Nasza Liga Mistrzyń jedzie na wyprawę MasterCard!

Jak co roku i tym razem MasterCard przygotował dla swoich partnerów niezwykłą przygodę – pełną emocji, cennej wiedzy o swoich produktach a także atrakcyjnych nagród dla zwycięskich zespołów. Od 18.01.2021 r. do 25.06.2021 r. trwały zmagania, a my przedstawiamy Wam cudowną Ligę Mistrzyń z Dębna, która pojedzie w nagrodę do Hiszpanii!

 

Jak zapewne pamiętacie, coroczny konkurs partnerski MasterCard przyjmuje formę wielkiej wirtualnej przygody, do której zgłaszają się zespoły 2-5 osobowe. Tym razem tajemnice zielonej walizki odkrywało wiele teamów doradców klienta z obu Zrzeszeń. Wśród nich była również nasza Liga Mistrzyń w składzie:

 

  1. Monika Daszczuk – Kapitan zespołu
  2. Bernarda Copija
  3. Agnieszka Stankiewicz
  4. Elżbieta Matysiak
  5. Marta Brocka

Która jak zwykle stanęła na wysokości zadania, zdobywając nagrodę w postaci wycieczki do Hiszpanii.

 

Integralną częścią tej wielkiej przygody są również pojedynki na wiedzę, w których członkowie drużyn odpowiadają na pytania dotyczące Mastercard, Banku BPS, oferty kart Mastercard w Grupie BPS oraz świata finansów. Konkurs oferuje ponadto możliwość skorzystania ze szkoleń e-learningowych dotyczących standardów obsługi i produktów oferowanych przez banki spółdzielcze z Grupy BPS i Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz Mastercard.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas