x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Myślibórz świętował… a my razem z nim!

Myślibórz świętował… a my razem z nim!

Było kolorowo, muzycznie i tanecznie, a przede wszystkim bardzo atrakcyjnie podczas tegorocznych Dni Myśliborza, które odbyły się w dniach 14–15 czerwca na stadionie miejskim.

 

Pierwszy dzień myśliborskiego święta rozpoczął się od koncertu Septet Band, Antoniego Płaczka i zespołu Blue Box, by po oficjalnym powitaniu Burmistrza rozkołysać publiczność przebojami Poparzonych Kawą Trzy i roztańczyć Dyskoteką pod Gwiazdami.

 

Drugi dzień zainicjowały występy przedszkolaków, po których swoje umiejętności wokalne zaprezentowali Renata Raźna i Krzysztof Jeziorski. Pomimo krótkiego załamania pogody występ Endrju z duetem tanecznym Egzotic Girls i duetu wokalnego  Matomi, formacji Lord – Sound of Queen, a także gwiazdy wieczoru – Filipa Laty ­– także należy zaliczyć do wyjątkowo udanych.

 

Przez cały czas byliśmy tam z naszym stoiskiem informacyjnym, które cieszyło się niemałym zainteresowaniem przybyłych gości.


Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram