x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
mojeID zyskuje na popularności!

mojeID zyskuje na popularności!

Jak podaje  na swojej stronie Bank BPS, od lipca 2020 r. do czerwca 2021 z usługi mojeID skorzystało 109 tysięcy klientów banków spółdzielczych należących do Grupy, którzy 785 tysięcy razy potwierdzili w ten sposób swoją tożsamość.

 

Kwiecień 2021 r. był przy tym miesiącem rekordowym, bo w tym czasie klienci banków spółdzielczych wykorzystali mojeID do weryfikacji tożsamości aż 121 tys. razy, czyli blisko dwa razy więcej niż na początku tego roku.

 

Do czego najczęściej wykorzystujemy usługę mojeID?

Odpowiedź na to pytanie zna również bank zrzeszający, który ocenił, że klienci korzystają z usługi przede wszystkim w procesie zakładania i wykorzystywania Profilu Zaufanego oraz logowania do PUE ZUS, ePUAP, Internetowego Konta Pacjenta.

W przypadku serwisów komercyjnych najbardziej popularne są usługi Totalizatora Sportowego (lotto.pl), PZU i PGNiG.

 

Więcej na temat usługi mojeID znajdziecie TU:

https://gbsbank.pl/indywidualni/mojeid.html


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas