x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate 2019

Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate 2019

Nie trudno zgadnąć, że wydarzenia sportowe są nam szczególnie bliskie i chętnie angażujemy się w ich promowanie. Tak też się stało w przypadku Mistrzostw Polski Kyokushin Karate! Zostaliśmy oficjalnym sponsorem :)

 

Jeśli jesteście ciekawi, na czym polega ta tajemniczo brzmiąca dyscyplina, to z pewnością ucieszy Was, że zmagania będziecie mogli obejrzeć już 12 października w hali Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej 16. 250 najlepszych zawodników z całej Polski zmierzy się w XX Mistrzostwach Polski Kyokushin Kumite Open i Kata Seniorów oraz Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów Młodszych. Szczegółowy program imprezy znajdziecie na http://www.mpkyokushin2019.pl/, a nas na samych zawodach!

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas