x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Międzynarodowy Dzień Dziecka na start!

Międzynarodowy Dzień Dziecka na start!

Podstawową ideą tego wspaniałego dnia jest propagowanie idei braterstwa i zrozumienia pomiędzy dziećmi całego świata oraz promowanie działań na rzecz ich pomyślnego rozwoju. A jeśli już o rozwoju mowa, to jesteśmy za rozwojem kompetencji finansowych od najmłodszych lat!

 

Bo zbyt wiele razy słyszeliśmy żarty o tym, jak to dzieci sąsiadów były przekonane, że pieniążki biorą się przecież z bankomatów… Dlatego nasze poparcie dla działań edukacyjnych w szkołach jest niezmienne, a i sami tworzymy narzędzia przeznaczone dla osób młodych. Jednym z nich jest naturalnie KONTO NA START, czyli rachunek dla dzieci i wszystkich osób uczących się do 26 roku życia. Z doświadczenia wiemy, że założenie dziecku jego pierwszego konta uczy zarządzania własnym kieszonkowym, stypendium naukowym, czy pierwszą otrzymaną wypłatą. Pozwala zapoznawać się krok po kroku z funkcjonalnościami kont bankowych, co ułatwia wchodzenie w dorosłe życie i obsługę bankowości on-line.

 

Pierwsze konto i pełna kontrola

Zakładając dziecku KONTO NA START, otrzymujecie gwarancję prowadzenia rachunku z 0 złotych bez żadnych dodatkowych warunków, za to z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami:

  • płatności mobilne telefonem, 
  • zbliżeniowa karta płatnicza wraz z ubezpieczeniem,
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Planet Cash, Grupy BPS S.A. i SGB Bank S.A,
  • możliwość zakładania i modyfikacji zleceń stałych on-line,
  • czy usługę GBS-SMS, czyli powiadomienia o stanie rachunku na telefon.

 

Jeśli więc jeszcze nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka, wykorzystajcie ten dzień jako pretekst do rozmowy o finansach osobistych i zachęćcie swoje pociechy do odpowiedzialnego gospodarowania pieniędzmi, które od Was otrzymają!


Ostatnio dodane
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Dołącz do nas