x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Medal 25-lecia Lubuskiego Święta Chleba

Medal 25-lecia Lubuskiego Święta Chleba

Zawsze, gdy przychodzi nam odbierać tak piękne wyróżnienie, przypominamy sobie, po co to robimy… ale przecież nie dla wyróżnień, a dla radości, jaką daje zaangażowanie w życie lokalnych społeczności.

 

Medal 25-lecia Lubuskiego Święta Chleba przyznano w tym roku 96 osobom oraz instytucjom, zaangażowanym w działalność związaną z wieloletnią organizacją Lubuskiego Święta Chleba. Był wśród nich GBSBank, który podczas ostatniego Święta Chleba w Bogdańcu odbierała Pani Wiceprezes Zarządu naszego Banku Bożena Głogowska.

 

Medal przyznawała Kapituła medalu w skład której weszli: Zastępca Wójta Gminy Bogdaniec; Przedstawiciel Lubuskiej Izby Rzemieślniczej w Gorzowie Wlkp.; Przedstawiciel Muzeum Lubuskiego w Gorzowie Wlkp.; Pracownik ds. funduszy pomocowych w Urzędzie Gminy Bogdaniec oraz Pracownik ds. promocji w Urzędzie Gminy Bogdaniec.

 

Dziękujemy, że nas doceniacie!


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas