x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Maraton Dębno, do startu… gotowi…

Maraton Dębno, do startu… gotowi…

Trwa wielkie odliczanie do największej sportowej imprezy regionu, a właściwie całej kumulacji, bo 7 kwietnia 2019 poza 46. Maratonem Dębno odbędą się również 39. PZLA Mistrzostwa Kobiet, 17. Mistrzostwa Polski Policjantów, 6. Mistrzostwa Polski Strażaków i 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli. Uff! To całe mnóstwo powodów do aktywnego świętowania.   

 

Ta najstarsza impreza biegowa w Polsce jest organizowana od 1966 roku, należy do obowiązkowych wydarzeń na liście prawdziwych maratończyków… i GBS Banku, który wspiera finansowo tak ważne przedsięwzięcie.

 

Tym razem liczymy na przybycie aż 3 tysięcy biegaczy z Polski, Ukrainy, a nawet Kenii czy Etiopii. Bieg główny zaplanowano co prawda na niedzielę 7 kwietnia, jednak już w sobotę będzie można uczestniczyć również w wielu eventach towarzyszących. Dzieci i młodzież z regionu zapraszamy do udziału w 38. Biegach Ulicznych im. Henryka Witkowskiego oraz cyklu biegów dla przedszkolaków.  Będzie mnóstwo zabawy, piknik maratoński i występy sceniczne. My nie możemy się doczekać! 

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram