x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Likwidacja szkód w 3 minuty? To możliwe z Generali!

Likwidacja szkód w 3 minuty? To możliwe z Generali!

Dokładnie tak! Bo Generali uruchamia samoobsługową likwidację prostych szkód majątkowych w linii HOME, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu decyzję o wypłacie odszkodowania możesz uzyskać już w 3 minuty! Nawet w święta.

 

Jak wygląda cały proces?

  • KROK 1 - na stronie www.generali.pl wypełnij formularz zgłoszenia szkody, który automatycznie rejestruje szkodę w systemie. Otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia wraz z numerem szkody na telefon.
  • KROK 2 – Generali wygeneruje link do programu, gdzie wpisujesz szczegóły szkody, załączasz zdjęcia uszkodzeń i wskazanych dokumentów.
  • KROK 3 - nie ma kroku trzeciego :)

Twoje odszkodowanie zostanie przeliczone automatycznie i przekazane do weryfikacji systemu szkodowego. Jeśli weryfikacja danych przebiegnie prawidłowo, a system wskaże, że w danej szkodzie może nastąpić automatyczna wypłata – wykona przelew, a także wygeneruje wydruk decyzji i wyśle ją do Ciebie. I voila!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas