x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Lekcje bankowania w SP Rzeplino

Lekcje bankowania w SP Rzeplino

W ubiegły piątek, 15.11.2019 r. Aneta Wołoszkiewicz i Natalia Liberkowska, ze stargardzkiego oddziału GBS Banku, miały przyjemność przedstawiać tajniki swojego zawodu uczniom klas II, III, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Rzeplinie.

 

W ramach cyklu zajęć pt. „Poznajemy zawody” uczniowie mieli okazję nie tylko zapoznać się ze specyfiką pracy bankowca, lecz również dowiedzieć –  jaką rolę w naszym życiu pełnią banki oraz jak ważnym dla nas wyborem jest wybór pracy zawodowej, która w przyszłości będzie stanowić o naszym statusie ekonomicznym i poziomie życia. Dzieciaki miały również okazję zobaczyć urządzenie służące sprawdzaniu autentyczności banknotów i je przetestować. Było mnóstwo wiedzy, wiele zadanych pytań i symboliczne podarunki. Naprawdę udany dzień :)


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas