x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Lato w pełni z GBSBankiem lokalnie!

Lato w pełni z GBSBankiem lokalnie!

Za nami dwa wspaniałe wydarzenia regionalne. W ubiegły weekend mieliśmy przyjemność świętować 75-lecie GBSBanku wraz z Wami podczas Letniej Biesiady Pełczyckiej oraz 3 Dni na Cysterskim Szlaku w Bierzwniku. 

 

W ubiegły weekend wspólnie świętowaliśmy aż w dwóch lokalizacjach! Z udziałem gwiazd polskiej sceny w Pełczycach, a także poznając wspaniałą cysterską kulturę, muzykę oraz próbując tradycyjnych produktów oraz dań w Bierzwniku Nie spodziewaliśmy się, że nasz konkurs z okazji 75-lecia będzie się cieszył takim zainteresowaniem.

 

Dobrze, że byliście tam z nami, bo przy okazji tego rodzaju spotkań zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu mamy życzliwych Znajomych!

Jeśli jeszcze nimi nie jesteście, to gorąco zachęcamy Was do zasilenia tego zacnego grona.

 

Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia niebawem… gdzieś w REGIONIE :)! 


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas