x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
KZBS dziękujemy za wyróżnienie!

KZBS dziękujemy za wyróżnienie!

Za nami kolejna edycja Święta Spółdzielczości Bankowej, które tym razem upłynęło pod znakiem ekologii i zrównoważonego finansowania inwestycji. Mieliśmy przyjemność aktywnie w nim uczestniczyć, co docenił Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, przyznając nam dodatkowe wyróżnienie za aktywność.


Temat przewodni kampanii był nam niezwykle bliski, ponieważ jako bank spółdzielczy angażujemy się we wszelkie działania na rzecz ŚRODOWISKA nie tylko tego lokalnego w rozumieniu społeczności, lecz również środowiska, w którym ta społeczność żyje i funkcjonuje na co dzień.

 

W ciągu ostatniego miesiąca nasz facebookowy wall zamienił się w prawdziwe źródło wiedzy oraz inspiracji dotyczących ekologii w naszym życiu… W ramach cyklu Znajomy Bank Radzi publikowaliśmy dla Was teksty dotyczące różnorodnych form wsparcia inwestycji proekologicznych, a także zachęcaliśmy do korzystania z atrakcyjnego ekokredytu, z którego minimum 50% kwoty należy przeznaczyć na cele ekologiczne, np. wymianę pieca węglowego na gazowy, zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, zakup kolektorów słonecznych czy wymianę sprzętu na energooszczędny.

 

Jako mecenas i partner konkursu Gazety Lubuskiej organizowanego pod hasłem „Włącz EKOmyślenie”, zachęcaliśmy Was również do udziału w ciekawych ekoinicjatywach i konkursach. 

 

Na tym jednak nie koniec, bo wiedzy na temat ekologii i działań z nią związanych nigdy za wiele! A jeśli ciekawi Was, co jeszcze działo się podczas tegorocznego czerwca z bankiem spółdzielczym, zerknijcie TU: https://kzbs.pl/Czerwiec-z-Bankiem-Spoldzielczym-2021---podsumowanie-.html


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas