x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Kup ubezpieczenie Concordia Turysta w Bankowości Elektronicznej!

Kup ubezpieczenie Concordia Turysta w Bankowości Elektronicznej!

Drogi Kliencie,

Już teraz możesz zapewnić sobie spokojne wakacje bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki nowej usłudze w ramach bankowości elektronicznej.

Spokój podczas zagranicznego wyjazdu to rzecz bezcenna. Warto więc o niego zadbać, wykupując odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.
W ramach bankowości elektronicznej, masz możliwość wykupienia polisy Concordia Turysta. To wygodne rozwiązanie, bo spokojny urlop to ważna sprawa.

Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie? Nawet w ostatniej chwili. Czy długo to potrwa? Nie, tylko chwilę. Ile kosztuje? Niewiele.

Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się do konta w bankowości elektronicznej.
  2. Wybierz kafelek „Autodealing”.
  3. Podaj dane dotyczące Twojej podróży, skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz optymalny zakres ochrony. Następnie wybierz miejsce, do którego się wybierasz, czas pobytu i zakres ubezpieczenia. Jeśli tego nie wiesz – podpowiemy Tobie!
  4. Zatwierdź polisę i opłać w bezpieczny sposób, za pomocą swojego konta.
  5. Wydrukuj polisę, spakuj do walizki i jesteś gotów do drogi.

Tylko teraz możesz skorzystać ze specjalnej zniżki na ubezpieczenie turystyczne – wystarczy, że w pole ‘kod rabatowy’ wpiszesz ‘gbsbank’. Wysokość składki się obniży, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na inne przyjemności.

Dodatkowo dla pierwszego Klienta z każdej placówki, który kupi ubezpieczenie za pośrednictwem konta bankowości elektronicznej mamy niespodziankę dla Turysty – walizkę podróżną oraz plecak (ze zwycięzcami skontaktujemy sie osobiście).

Zagraniczny weekend majowy nad brzegiem Morza Śródziemnego? To dobra okazja do zakupu ubezpieczenia Concordia Turysta. Nie zwlekaj!

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas