x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Kulturalnie… a jakże!  Tak było w Barlinku

Kulturalnie… a jakże! Tak było w Barlinku

Inauguracja roku kulturalnego za nami, a przed nami jeszcze wiele do zobaczenia. Jesteśmy przekonani, że nadchodzące miesiące będą dla Barlinka czasem obfitującym w wydarzenia kulturalne.

 

Zadba o to na pewno Barlinecki Ośrodek Kultury, który to w ostatni piątek był gospodarzem oficjalnego Dnia Działacza Kultury – największego wydarzenia skupiającego twórców, animatorów życia kulturalnego w gminie oraz wszystkie osoby, które działają w branży kulturalnej. Jak co roku i tym razem nie obyło się bez koncertów oraz spotkań przy udziale zaproszonych gości. W części oficjalnej imprezy wręczono Pegazy Kultury, które w tym roku powędrowały do autorów książek, organizatorów wydarzeń kulturalnych, organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz seniorów i lokalnych społeczności, a także do promotorów samego Barlinka. My również otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie finansowe oraz zaangażowanie w rozwój barlineckiej kultury. Cieszymy się z tego wyróżnienia i już nie możemy się doczekać kolejnych wspaniałych wydarzeń.


Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram