x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego

Komunikat Rady Nadzorczej Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku

Podczas posiedzenia w dniu 08.12.2021 r. Rada Nadzorcza GBS Banku jednomyślnie powołała Pana Grzegorza Flanz na stanowisko Prezesa Zarządu GBS Banku, pod warunkiem uzyskania zgody KNF oraz z dniem wydania tejże zgody. Jednocześnie, Rada Nadzorcza powołała z dniem 01.01.2022 r. Pana Grzegorza Flanz do Zarządu Banku na stanowisko Wiceprezesa i do czasu uzyskania stosownej zgody KNF powierzyła mu kierowanie pracami Zarządu Banku.


Ponadto, w dniu 08.12.2021 r. Pan Jarosław Grochowski, pełniący funkcję Wiceprezesa Zarządu, złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska i uczestnictwa w Zarządzie Banku, ze skutkiem na dzień 31.12.2021 r.

Mając na uwadze powyższe zmiany, począwszy od 01.01.2022 r., Zarząd Banku funkcjonował będzie w następującym składzie:
Grzegorz Flanz,
Bożena Głogowska,
Katarzyna Mikulska.

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas