x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Już niebawem ferie z Barlineckim Ośrodkiem Kultury

Już niebawem ferie z Barlineckim Ośrodkiem Kultury

W tym roku będzie się działo! BOK przygotował bowiem mnóstwo atrakcji dla dzieciaków w wieku 7–11 lat. Zajęcia sportowe i warsztaty plastyczne, spektakle teatralne i seanse filmowe i spotkania pełne cennej wiedzy – to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w dniach 10–21.02 w Barlineckim Ośrodku Kultury.

 

I nie bylibyśmy przecież GBS Bankiem, gdybyśmy nie przyczynili się do organizacji tych wspaniałych ferii. Nasi wolontariusze opanują w te dni bibliotekę BOK-u, by przeprowadzić wśród najmłodszych przydatne lekcje bankowania! To ciekawa i pożyteczna forma zaznajamiania dzieci z zagadnieniami finansowymi i nauki zarządzania własnymi finansami, której tak niewiele praktykuje się na co dzień w szkołach. Jeśli jesteście ciekawi szczegółowego programu zajęć i tego, co poza lekcjami bankowania będzie można zrobić w te ferie, zajrzyjcie na stronę BOK-u. Ale, ale… nie samą nauka żyje człowiek :)

 

Zajęciom będą towarzyszyć również pokazy filmowe, które przygotowało dla najmłodszych kino Panorama w dniach 10–14 oraz 17 i 21 lutego. Serdecznie zapraszamy na projekcje do Europejskiego Centrum Spotkań, przy ul. Leśnej 1, zawsze o godz. 12.00. Będzie mnóstwo świetnej zabawy, darmowy popcorn i konkursy z nagrodami.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas