x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Jedyne w swoim rodzaju święto piosenki autorskiej w Myśliborzu

Jedyne w swoim rodzaju święto piosenki autorskiej w Myśliborzu

My już nie możemy się doczekać… choć zostało tak niewiele! W dniach 17-20 października będziemy wspierać poszukiwania młodych talentów w jednej z najlepszych imprez dedykowanych amatorom w Polsce.

 

To jubileuszowe, 40.Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty w Myśliborzu. Wydarzenie o przebogatej tradycji sięga swoją historią lat 70 i od tej pory rok rocznie przyciąga do miasta młodych początkujących artystów piszących teksty, komponujących muzykę i wykonujących własne utwory. Wielu laureatów myśliborskich zmagań jest dziś rozpoznawalnymi i poważanymi twórcami gatunków związanych z poezją śpiewaną oraz muzyką poetycką. Spotkania prowadzone w postaci warsztatów twórczych mają również na celu edukację kulturalną, łączenie pokoleń, a także integrację różnych środowisk. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa… niezależnie od tego, jak daleko macie do Myśliborza. Tu trzeba być i po prostu chłonąć doskonałą atmosferę przesyconą sztuką.

 

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram