x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Imprezowy sierpień w pełni z GBS Bankiem!

Imprezowy sierpień w pełni z GBS Bankiem!

Miniony weekend przywitał nas aż trzema fantastycznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Bogdańcu, Słońsku i Stargardzie. Byliśmy, uczestniczyliśmy i dziękujemy wszystkim, którzy byli tam z nami. 

 

W kalendarzu wydarzeń, jakie cenimy sobie najbardziej – zarówno jako partnerzy organizacyjni, jak i jako uczestnicy –  są te o charakterze lokalnym, będące odzwierciedleniem unikatowych miejscowych tradycji. Koniec lata to czas, w którym cieszymy się wraz z mieszkańcami gmin wiejskich podtrzymujących zwyczaje związane ze świętem plonów. Dożynki Gminne w Słońsku i XXIV Lubuskie Święto Chleba w Bogdańcu to dowód na to, że nasza historia żyje, a kultura kwitnie… i owocuje :) Ale to oczywiście nie wszystko!  Swoje małe i wielkie tradycje mają również miasta. Stargard w miniony weekend już po raz dziesiąty świętował „Dzień sąsiada” na osiedlu Lotnisko. Wierzymy, że ta tradycja przetrwa jeszcze wiele lat… podobnie jak polskie dożynki.

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas