x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Imprezowe lato w pełni

Imprezowe lato w pełni

Drugi weekend lipca przywitał nas aż dwiema świetnymi imprezami, którym mieliśmy przyjemność patronować. Letnia Biesiada Pełczycka i 3 Dni na Cysterskim Szlaku sprawiły, że czujemy się nieco zmęczeni, ale wyjątkowo szczęśliwi i żądni kolejnych wrażeń.

 

Od 11 do 14 lipca świętowaliśmy wraz z mieszkańcami Bierzwnika 725 rocznicę przybycia Cystersów do miasta. Próbowaliśmy staropolskich potraw, zwiedzaliśmy stanowiska archeologiczne i podziwialiśmy tradycyjne rękodzieło. Z kolei od 12 do 13 lipca bawiliśmy się wspólnie z uczestnikami Letniej Biesiady Pełczyckiej.

 

Było mnóstwo dobrej muzyki, pyszne jedzenie, zmagania strongmanów i pokazy fajerwerków. Pięknie! Intensywne lato, mnóstwo zabawy i spotkania w lokalnym gronie to jest to, co w GBS Banku lubimy najbardziej. Kto wie… może niebawem spotkamy się również w Waszym mieście :)

Ostatnio dodane
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
02 - 10 - 23
Aktualności
Zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów...
Szanowni Państwo, informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku”.
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza? Nowe ubezpieczenie upraw!
26 - 09 - 23
Promocje i akcje marketingowe
I znów nadeszła jesień! Co to oznacza?...
Sprawdźcie, co tam w ofercie Generali, bo nasz partner jak zwykle przygotował dla Was coś specjalnego – atrakcyjne e-kody do wykorzystania na zakupy w znanej sieci handlowej!
Kredyt preferencyjny na skup produktów – linia S.
22 - 09 - 23
Aktualności
Kredyt preferencyjny na skup produktów –...
informujemy, że dokonaliśmy zmiany w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych w GBSBanku” oraz w „Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w...
Twoja opinia jest dla nas ważna!
20 - 09 - 23
Aktualności
Twoja opinia jest dla nas ważna!
Dlatego ruszamy z nową ankietą dotyczącą oceny satysfakcji klientów naszego banku.
Dołącz do nas
Facebook
Linkedin
Instagram