x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Im więcej drzew, tym lepiej… działamy w zgodzie z tą zasadą… i nie tylko my!

Im więcej drzew, tym lepiej… działamy w zgodzie z tą zasadą… i nie tylko my!

A czy Wy wiedzieliście o tym, że w Bierzwniku odbyła się tak pozytywna akcja? „Sadzenie lasu”, bo „Las to prawdziwie przedszkolne dobro!”. Dokładnie tak! Przecież las będzie służył obecnym przedszkolakom również za 15 lat, gdy wejdą w dorosłość :)

 

We czwartek 05.03.2020 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w nie lada wydarzeniu! Wraz z przedszkolakami sadziliśmy młode drzewka dębu, które w przyszłości stworzą prawdziwy, gęsty las. Tego dnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bierzwniku odbyła się również konferencja przyrodnicza pt. „Drzewa dla Klimatu”. Mamy nadzieję, że tego rodzaju działania przyczynią się w znacznym stopniu do dbania o nasze lokalne zasoby.

 

GBS Bank ze swojej strony stara się je pielęgnować, ograniczając zasięg wykorzystania papierowej korespondencji na rzecz Platformy Publikator, która pozwala na komunikację pomiędzy Bankiem a jego Klientami on-line.

 

foto: powiatchoszczno.pl

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas