x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Idą żniwa, zadbaj o ubezpieczenie swoich maszyn

Idą żniwa, zadbaj o ubezpieczenie swoich maszyn

Rzeczoznawca ubezpieczeń rolnych mówi o tym jak zadbać o swoje maszyny przed żniwami. Przed okresem żniw zbożowych i rzepaku, należy dokonywać regularnych przeglądów maszyn, wymiany olejów, weryfikacji każdego sprzętu rolnego przed pracą oraz zminimalizować ryzyko w swoim gospodarstwie i dążyć do zawarcia ubezpieczenia.

 

Do tego właśnie zachęca Szymon Małaczyński – Ekspert agro, rzeczoznawca rolny oraz rolnik prowadzący gospodarstwo. Najczęściej występujące szkody w czasie żniw to szkody ogniowe, które mogą powstać od samozapłonu, czy też zatarcia łożyska oraz przedostanie się ciała obcego np. kamienia do wnętrza maszyny.

Na co należy zwrócić uwagę ubezpieczając maszyny rolne oraz w jaki sposób przebiega likwidacji szkód, Ekspert agro mówi w poniższym filmie.

 

 

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas