x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Honorowa Złota Odznaka Krajowej Izby Gospodarczej

Honorowa Złota Odznaka Krajowej Izby Gospodarczej

Jubileusz 75-lecia był dla nas czasem nagradzania naszych partnerów, którym chcieliśmy podziękować w ten sposób za doskonałą współpracę i zaufanie, jakim nas obdarzyli. To jednak nie wszystko, ponieważ Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku również został odznaczony!

 

W uznaniu za naszą działalność na rzecz rozwoju Samorządu Gospodarczego Krajowa Izba Gospodarcza uhonorowała nas Złotą Odznaką, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy zaszczyceni, zasiadając w gronie wybitnych przedstawicieli gospodarki, świata kultury i nauki,  a także innych osób zasłużonych dla ruchu samorządu gospodarczego.

 

Krajowa Izba Gospodarcza od 1990 r. działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorców. Skupia ponad 150 organizacji samorządowych i izb gospodarczych.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas