x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Gratulujemy Liderom Polskiej Bankowości Spółdzielczej 2021!

Gratulujemy Liderom Polskiej Bankowości Spółdzielczej 2021!

Forum Liderów Banków Spółdzielczych to ten moment, w którym spotykają się na podium najlepsze instytucje sektora spółdzielczej bankowości. Do rywalizacji staje tu grupa najbardziej efektywnych spośród 500 banków spółdzielczych działających w Polsce.

 

W ubiegłym roku, pomimo wielu zawirowań oraz zmiennej sytuacji gospodarczej, GBSBank zajął 25 miejsce (w kategorii Liderów Efektywności) i zapewniamy, że w przyszłym roku, będziemy walczyć o jeszcze wyższą pozycję. Jednocześnie gratulujemy zwycięzcom rankingu – Bankowi Spółdzielczemu z Dusznik, a także Spółdzielczemu Bankowi Rozwoju i Kaszubskiemu Bankowi Spółdzielczemu. Jesteśmy też dumni z zajęcia wysokiej pozycji w kategorii Liderów Popularności wśród klientów banków, gdzie zajęliśmy miejsce 11.

 

Wierzymy, że udział w tego rodzaju przedsięwzięciach pozwala pokazać, jak transparentna jest działalność banków lokalnych.

 


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas