x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
!go Barlinek. Wchodzimy w to!

!go Barlinek. Wchodzimy w to!

Znacie najnowszą aplikację gminy Barlinek? To świetne narzędzie skupiające w sobie wiele ważnych usług, począwszy od wydarzeń i aktualności, po komunikaty i ostrzeżenia. To również praktyczna forma kontaktu z władzami gminy i lokalnymi instytucjami. Teraz też z GBS Bankiem!

 

GBS Bank dołączył do partnerów miejskiej aplikacji mobilnej Barlinka. Jako jednej z bardziej rozpoznawalnych lokalnych instytucji po prostu nie mogło nas tu zabraknąć! Mieszkańcy gminy już teraz mogą mieć nie tylko cały Barlinek, włącznie z przeglądem prasy czy radiem internetowym, lecz również swój GBS Bank pod ręką, w swoim telefonie. Aplikacja umożliwi bowiem nie tylko kontakt z pracownikami banku, lecz również da dostęp do jego oferty.

 

Aplikację możecie pobrać TU:

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas