x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
GBS Bank z najwyższą oceną punktową  Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS

GBS Bank z najwyższą oceną punktową Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS

 

Miło nam poinformować, że Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku otrzymał najwyższą ocenę punktową „A” wg Systemu Ochrony Instytucjonalnej Zrzeszenia BPS w Warszawie. Oznacza to, że jesteśmy gwarantem bezpiecznych transakcji, ponieważ znajdujemy się w doskonałej kondycji ekonomiczno-finansowej.

 

 

System Ochrony Zrzeszenia BPS działa od 2015 roku i obejmuje 326 banków spółdzielczych oraz Bank Polskiej Spółdzielczości. Został stworzony w celu budowania  solidarnościowego systemu gwarancji i wsparcia banków spółdzielczych. W ramach systemu monitorowane są zagrożenia związane z potencjalnymi problemami finansowymi banków zrzeszenia.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas