x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
GBS Bank uczestnikiem Europejskiego Tygodnia Edukacji Finansowej

GBS Bank uczestnikiem Europejskiego Tygodnia Edukacji Finansowej

European Money Week to rodzaj święta obchodzonego w całej Europie dla podnoszenia wiedzy z finansów. W tym roku przypadał na 12-16 marca 2018.

Na jego obchody składał się szereg różnych przedsięwzięć. W Polsce Związek Banków Polskich realizował ten projekt wspólnie z Warszawskim Instytutem Bankowości, który prowadzi specjalny sektorowy program "Bankowcy dla Edukacji".

W ramach Europejskiego Tygodnia Edukacji Finansowej, dyrektor oddziału GBS Banku w Dębnie Magda Car przeprowadziła prelekcje w Liceum Ogólnokształcącym w Dębnie w dniu 9 kwietnia.

 

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas