x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
GBS Bank Stargard Jesteśmy otwarci!

GBS Bank Stargard Jesteśmy otwarci!

Nową placówkę GBS Banku w Stargardzie oficjalnie uznajemy za otwartą! Inauguracja działalności w nowej siedzibie odbyła się co prawda w kameralnym gronie, jednak nie zabrakło emocji a przede wszystkim mnóstwa pozytywnej energii. 

 

Czwartek 14.01.2021 roku to dla nas zupełnie nowe otwarcie. Otwarcie placówki przy ul. Wyszyńskiego 20, na którą z niecierpliwością oczekiwaliśmy.  - Zmiana niby niewielka, bo jedynie 150 metrów od poprzedniej lokalizacji, ale za to komfort obsługi i wygoda parkowania dla klientów - nie do przecenienia – podkreśla Mariusz Pietrucin, dyrektor Oddziału w Szczecinie i Stargardzie.  

 

W uroczystościach otwarcia placówki ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną wzięli udział jedynie przedstawiciel gminy Stargard, członkowie Zarządu, Dyrektor oraz nieliczni goście. 

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas