x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
GBS Bank sponsorem Stali Gorzów

GBS Bank sponsorem Stali Gorzów

ZA NIMI proces kompletowania składu reprezentacji do startu w PGE Ekstralidze 2020 i szczęśliwe zakończenie negocjacji klubu z kapitanem Bartoszem Zmarzlikiem… ZA NAMI podpisanie umowy sponsorskiej z klubem Stali Gorzów, której kapitan również nas reprezentuje.

 

I choć pierwsze rozgrywki odbyły się na stadionach polskich z ograniczonym udziałem publiczności, wierzymy, że pomimo obostrzeń sanitarnych wkrótce powrócimy do normalności. Jesteśmy pełni nadziei, że wystartujemy wraz z zawodnikami, by dostarczyć fanom niezwykłych sportowych emocji. Dla GBS Banku podpisanie umowy sponsorskiej z klubem Stali Gorzów było kwestią kontynuacji. Nasze dobre relacje z klubem można śledzić bowiem od 10 lat. Nie inaczej będzie i w tym roku! Bo jesteśmy – podobnie jak sami zawodnicy – głodni wrażeń i ciekawi wygranych na torze.


Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas