x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Fabryka Tańca Barlinek sławna w Sławnie!

Fabryka Tańca Barlinek sławna w Sławnie!

Za nami XII Karnawałowy Festiwal Tańca z „Gracją”, a wraz z nim nagrody dla naszych podopiecznych z Fabryki Tańca Barlinek, która trenuje i prezentuje swoje umiejętności pod opieką pani Katarzyny Stanisławskiej. 

 

1 lutego na parkiecie sali widowiskowo-sportowej OSiR w Sławnie swoje umiejętności zaprezentowało wiele wspaniałych zespołów tanecznych. Wśród nich Fabryka Tańca Barlinek, której starsza grupa za tańce „Burza piaskowa" i ,,Radio” zdobyła puchar za najlepszą technikę taneczną. Puchar za najlepsze widowisko otrzymała z kolei grupa seniorek Fabryki za wykonanie układów tanecznych pt.: „QUEEN " i ,,Wojsko”.

 

Gratulujemy tanecznego wejścia w nowy rok i czekamy na więcej sukcesów!

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas