x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Dobrze pomyślane ubezpieczenie? Poznajcie „DOM MAX” od InterRisk

Dobrze pomyślane ubezpieczenie? Poznajcie „DOM MAX” od InterRisk

 

Sprawdźcie ofertę InterRisk w formule all risks, która łączy w sobie ochronę rodziny, mienia i elektroniki z szerokim pakietem usług typu assistance. Tylko teraz do 40% taniej ubezpieczycie mieszkanie lub dom o wartości powyżej 300 tys.!

 

 

 

Cenimy praktyczne rozwiązania. Ponadto, wspomniany produkt ze względu na wielość usług w jednej, zasługuje na zainteresowanie każdego, kto planuje ubezpieczyć dom albo mieszkanie. Oferta Dom Max to bowiem nie tylko ubezpieczenie mienia (budynków, wyposażenia wnętrz, podłóg, szaf czy mebli) przed nieszczęśliwymi wypadkami czy aktami wandalizmu. To również ochrona sprzętu przenośnego (laptopów, notebooków, aparatów i kamer cyfrowych) poza miejscem zamieszania. A to nie wszystko! Ubezpieczając dom lub mieszkanie o wartości ponad 300 tysięcy złotych w InterRisk, zyskujecie również NNW bez limitu wieku i OC do wartości 500 000 zł obowiązujące na terenie całej Unii Europejskiej. Co ponadto? Assistance IT oraz Home Assistance, czyli całodobową pomoc informatyczną, pomoc techniczną, Assistance medyczny oraz usługi typu Concierge. Dom Max to również Assistance rowerowy i samochód zastępczy na wszelki wypadek!

 

 

Zainteresowani?

Szczegóły ubezpieczenia znajdziecie na stronie naszego Partnera: https://www.interrisk.pl/szczegoly-produktu/dom-max/

 

Promocja trwa do 30 września! Po szczegóły zapraszamy do oddziałów GBS Banku!

 

Ostatnio dodane
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku
29 - 05 - 23
Blog
Uniwersytet Trzeciego Wieku z wizytą w GBSBanku...
Kiedy seniorzy w takiej liczbie na raz odwiedzają oddział GBSBanku, to znak, że coś się dzieje. I tym razem był oczywiście ważny powód, a mianowicie – EDUKACJA. Nasi pilni studenci otrzymali...
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
22 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w Taryfie opłat i prowizji w GBSBanku
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22.05.2023 r. GBSBank wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe w walutach wymienialnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
Twój dokument traci ważność? Koniecznie zaktualizuj dane w banku!
19 - 05 - 23
Blog
Twój dokument traci ważność? Koniecznie...
Znasz to? Twój dowód osobisty traci ważność, ale nie masz czasu wyrobić nowego? A jak już go wyrobisz, to nie w głowie Ci informowanie o tym różnych instytucji? Nie ryzykuj! Zaktualizuj dane...
Dołącz do nas