x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Do końca świata i jeden dzień dłużej…

Do końca świata i jeden dzień dłużej…

…graliśmy w tym roku i będziemy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W ubiegłą niedzielę 12.01 zbieraliśmy wraz z wolontariuszami z gminy Barlinek na poprawę standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej!

 

Aż osiemdziesięciu wolontariuszy kwestujących w Barlinku dostarczyło swoje wypełnione po brzegi puszki do sztabu w Barlineckim Ośrodku Kultury, w którym wraz pracownikami BOK-u zliczaliśmy ich zawartość. Gospodarczy Bank Spółdzielczy przekazał również do licytacji gadżety, a także zaproponował chętnym objęcie funkcji prezesa GBS Banku.

 

Z okazji skorzystał pan Michał z Barlinka, któremu serdecznie dziękujemy! I widzimy się w siedzibie Banku!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas