x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Diamenty Pomorza Zachodniego. Jesteśmy na drugim miejscu!

Diamenty Pomorza Zachodniego. Jesteśmy na drugim miejscu!

Mierzymy wysoko! Tym razem możemy pochwalić się zdobyciem zaszczytnego II miejsca w konkursie organizowanym przez Fundusz Pomerania wraz z Urzędem Marszałkowskim i Północną Izbą Gospodarczą. Mamy to!

 

„Diamenty Pomorza Zachodniego” to konkurs mający na celu wybór najciekawszych firm działających w naszym regionie, których dynamiczny rozwój oparty jest na inwestycjach w innowacje i ochronę środowiska, a które wyróżniają się pozytywnym wpływem na lokalną społeczność. Istnieją również dodatkowe kategorie w ramach konkursu i właśnie w takiej GBS Bank zdobył drugie miejsce. Jako „Bank przyjazny przedsiębiorcom”, wspieraliśmy bowiem rozwój firm i podejmowaliśmy innowacyjne działania zwiększające liczbę obsługiwanych klientów. To właśnie za sukcesy w tej kategorii zostaliśmy nominowani przez banki współpracujące z Funduszem Pomerania, a także organizatorów oraz partnerów konkursu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy doceniają nasze starania i dostrzegają pozytywny wpływ na rozwój biznesów na poziomie lokalnym.


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas