x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Czujemy się udyplomowani :) Dzięki, Włóczykijki!

Czujemy się udyplomowani :) Dzięki, Włóczykijki!

Festiwal Podróżniczy „Włóczykijki” odbył się co prawda prawie miesiąc temu, ale wciąż napływają do nas miłe informacje z nim związane. Europejskie Centrum Spotkań na dwa dni zaroiło się bowiem od podróżników, z których każdy miał coś ciekawego do opowiedzenia… a my byliśmy tam z nimi i wspieraliśmy tak, jak lubimy najbardziej.

 

Nasze zaangażowanie we współtworzenie festiwalu podróżniczego „Włóczykijki” zostało docenione przez organizatorki eventu. Otrzymaliśmy przepiękny dyplom, który na stałe dołączy do naszych szczególnych wyróżnień. Wiemy, że bez zaangażowania ze strony prawdziwych pasjonatów, udzielającej się wszystkim energii członkiń stowarzyszenia oraz patronatu ze strony lokalnych instytucji, nie byłoby wydarzeń, które krzewią ideę aktywnego spędzania czasu i odkrywania różnorodnych miejsc na Ziemi. Niech moda na podróżowanie trwa w najlepsze :) a my będziemy śledzić jej efekty… i mowa tu nie tylko o wyjątkowych festiwalach.  

 

Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas