x
Formularz kontaktowyx
Zamów kontaktWeź  eKredyt
bez wychodzenia z domu

x
Co nowego
Czas na zmianę! Naszej placówki w Stargardzie

Czas na zmianę! Naszej placówki w Stargardzie

Podobnie jak wszyscy, my też przyzwyczajamy się do miejsc i ludzi. Jednak czasami potrzeba małej zmiany, nowej przestrzeni, bardziej dogodnej lokalizacji. W tym wypadku zmiana będzie niewielka, bowiem to zaledwie 150 metrów, ale zawsze coś. Stargardzka placówka GBS Banku zmienia swoją siedzibę!

 

Od dłuższego czasu szykowaliśmy się do przeprowadzki z ul. Czarnieckiego 2f do nowej siedziby przy ul. Wyszyńskiego 20. Nowa miejscówka, która właśnie rozpoczęła działać, jest łatwiej dostępna i jeszcze bardziej przystępna zarówno dla stałych, jak i okazjonalnych klientów. Liczymy na to, że Wam również przypadnie do gustu i poczujecie się w niej, jak u dobrych znajomych.

 

Do zobaczenia w nowej siedzibie w nowym roku 2021!


Ostatnio dodane
9 czerwca bankujemy online!
02 - 06 - 23
Aktualności
9 czerwca bankujemy online!
Czy wiesz, że 9 czerwca 2023 roku to idealny dzień na to, by skorzystać ze słońca… umówić się na grill ze znajomymi… pokontemplować piękno przyrody podczas letniego rodzinnego spaceru?
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie roku 2022
01 - 06 - 23
Aktualności
Zebranie Przedstawicieli GBSBanku. Podsumowanie...
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń podsumowujących działalność GBSBanku w roku 2022! W poniedziałek 29 maja w barlineckiej Bukowej Przystani okazało się, czy ubiegły rok był dla nas pomyślny…...
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
31 - 05 - 23
Aktualności
Zmiany w aplikacji mobilnej GBSBank!
Nasza aplikacja się zmienia! Od teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna, prosta w obsłudze i wygodna. Po prostu dopracowana do perfekcji w oparciu o analizę Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Co się zmieniło?...
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach dla rolników.
29 - 05 - 23
Aktualności
Kredyt Preferencyjny 2%. Zmiany w kredytach...
Kwietniowa zapowiedź ministerstwa rolnictwa wchodzi w życie! Większe gospodarstwa rolne mają szansę na wyższy niskooprocentowany kredyt z dopłatą ARiMR i dłuższy okres spłaty.
Dołącz do nas